poczta english
thin line
 
thin line
opplogo 1%
side line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
side line

Adres siedziby:
ul. Narcyzowa 27 (dawniej: Wędkarska 13)
11-041 Olsztyn
Tel. (089) 543-30-60
Faks (089) 523-44-72

KRS 0000239583
REGON 280049756
NIP 739-350-59-69

Konto bankowe PATKUBU:
Bank PEKAO S.A. I O/Olsztyn
06124015901111001007742939
SWIFT: PKOPPLPW

Adres e-mail:
waldekdz@bdlong.com.pl

side line
Nakarm Pajacyka - pomóż dzieciom

Nasi przyjaciele

laurka W imieniu naszych maluszków oraz własnym, serdecznie dziękujemy (w przypadkowej kolejności) tym, którzy są z nami i wspierają nasze działania. Symboliczną laurkę oraz z serca płynące podziękowania kierujemy do :) :

Lekarzy poradni stomatologicznej EWDENT - dr n. med. Ewy Rybarczyk Townsend przy ul. Leczniczej 1/7 m 72 w Łodzi, za niezwykłą serdeczność oraz wspaniały dar - kompleksowe leczenie stomatologiczne (w całkowitym znieczuleniu) Kubusia, przez Panią dr Emilię Dutkiewicz oraz Pana dr Zbigniewa Kaszynskiego.

laurka Pracowników firmy JohnsonDiversey Polska Sp. z o.o. z Warszawy, którzy z własnej inicjatywy na początku 2006r. zorganizowali zbiórkę środków finansowych z przeznaczeniem na cele rehabilitacyjne dla Kubusia W.

Pana red. Marcina Wrony z TVN oraz Fundacji TVN - za oddanie sprawom dzieci, a także pomoc w organizowaniu badań Patryczka i Kubusia w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Pani mec. Małgorzaty Striżko z Łodzi – za serdeczność i pomoc w staraniach o ustanowienie rodziny zastępczej dla Kubusia.

laurka Przemiłym Paniom Czarodziejkom ze strony www.czarodziejka.com za bardzo skuteczne zaangażowanie w poszukiwania rodziny adopcyjnej dla Marcelka Ż. i kandydatów na rodzinę zastępczą/adopcyjną dla Bartusia Ł.

Pani Basi Cherczyńskiej z Hospicjum Domowego Dzieci Ziemi Łódzkiej w Łodzi za anielskie serce, czułą opiekę i nadzwyczajną serdeczność i pomoc okazywaną Kubusiowi W. i jego obecnej mamie.

Pani Anny Szolc-Kowalskiej z Archidiecezjalnego Ośrodka Adopcyjno-Opiekuńczego w Łodzi za niezwykłe oddanie dla sprawy poprawy losu dzieci i bardzo serdeczną współpracę. laurka

Pani Małgorzaty Waśkowskiej z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łodzi za bardzo serdeczne i szybkie podjęcie współpracy z Przyjaciół Kubusia i Patryczka, a także pomoc w organizacji pomocy dla maluszków.

Pani Elżbiety Borowskiej i Joanny Idczak z Samodzielnej Sekcji Pracowników Socjalnych Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi za zwrócenie nam uwagi na los innych dzieci z ICZMP oraz koordynowanie rozdziału darów, a przede wszystkim za anielską serdeczność i oddanie dla swoich podopiecznych.

laurka Pana dr Piotra Stengerta dyrektora Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci w Łodzi - za pomoc w organizowaniu opieki wolontariuszy nad Kubusiem oraz niezwykłą życzliwość.

Pani dr Katarzyny Kotulskiej z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie za niespotykaną serdeczność i ciepło wobec małych pacjentów i ich opiekunów

Pani prof. dr hab. Marii Łopatkowej za ogromną życzliwość i bezcenną pomoc oraz wsparcie w staraniach o ustanowienie rodziny zastępczej dla Kubusia W.

dotted line

wstecz | w górę |

footer line