poczta english
thin line
 
thin line
opplogo 1%
side line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
side line

Adres siedziby:
ul.Wędkarska 13
10-180 Olsztyn
Tel. (089) 543-30-60
Faks (089) 523-44-72

KRS 0000239583
REGON 280049756
NIP 739-350-59-69

Konto bankowe PATKUBU:
Bank PEKAO S.A. I O/Olsztyn
06124015901111001007742939
SWIFT: PKOPPLPW

Adres e-mail:
aldi@patkub.com.pl

side line
Nakarm Pajacyka - pomóż dzieciom
>> Strona główna >> Darczyńcy
dotted line

Darczyńcy

Oto lista wszystkich wspaniałych osób i firm, które wspierają w każdy możliwy sposób Naszą inicjatywe.

  • Adrikowscy Joanna i Tomasz z Katowic
  • Ambroziak Grzegorz z Ożarowa Maz.
  • Babiarczyk-Bocchini Danuta z Włoch
  • BAJ-PROS Sp. z o.o. z Warszawy
  • Baran Anna
  • Baran Piotr
  • Bartosiewicz Joanna Iwona z Kielc
  • Bartosiewicz Joanna z Milanówka
  • Bąk Anna z Warszawy
  • Bąk Maria z Gdańska
  • Bednarek Małgorzata z Warszawy
  • Bednarek Piotr z Częstochowy
  • Beunique Sp. z o.o. z Warszawy
  • Bil Janusz z Warszawy
  • Biuro Doradcze Long z Olsztyna
  • Bodzianowska Barbara ze Szczecina
  • Bolesławski Paweł z Warszawy
  • Bruszewski Marek z Warszawy
  • Bruszewscy i Kosmalscy z Warszawy
  • Brzęk Monika z Bochni
  • Buczkowski Romuald ze Szczecina
  • Burska-Florczyk Emilia i Mieczysław Florczyk z Miedźna
  • Cephei Studio z Warzymic
  • Chabocka Justyna z Warszawy
  • Chełkowska-Klasa Izabela z Gdyni
  • Chmielewska Ewa z Warszawy
  • Chojecka Agnieszka z Olsztyna
  • Chomiński Dariusz z Nysy
  • Dr Cybulski Adam z Olsztyna
  • Czyż Dorota z Zielonej Góry
  • Dalgiewicz Dorota z Warszawy
  • Danielski Krzysztof z Sokołowa Podl.
  • Dąbek Mateusz z Żagania
  • Dąbrowski Krzysztof z Ełku
  • Domagała Maciej z Mielca
  • Dr Dec Bogdan z Olsztyna
  • Dr Dutkiewicz Emilia z Łodzi
  • Dudzik Sławomir z Górnej Wsi
  • Dura Dorota Z Osjakowa
  • Dyda Dariusz z Lublina
  • Dyjak Bronisława z Dygowa
  • Dzwolak Izabela z Olsztyna
  • Dr Dzwolak Waldemar z Olsztyna
  • Ejsmont Marcin ze Słupska
  • EKA-Production Sp. z o.o. z Klaudyna
  • Fafińska Ewa z Olsztyna
  • Fedorowicz Krzysztof z Poznania
  • FERENC S.C. z Koczarg Nowych
  • Fidek Waldemar z Żar
  • Fido Lidia z Warszawy
  • Fido Marek z Warszawy
  • Fudała Maria i Krzysztof (oraz Robek, Monisia i Pawełek) z Romeoville k. Chicago, USA
  • Fundacja TVN "Nie jesteś sam" z Warszawy
  • Gabinet Weterynaryjny Michał Jankowski z Olsztyna
  • Gałuszewski Paweł ze Złotowa
  • Gawrońska Katarzyna z Warszawy
  • GEO-GIS-PROJEKT Andrzej Siwy z Nowogardu
  • Gicala Beata z Krakowa
  • Gierczak-Bujak Aleksandra z Wrocławia
  • Gierzkiewicz Kornelia z Częstochowy
  • Gossmann Agnieszka
  • Goście na ślubie Małgosi i Marcina z Warszawy
  • Gozdalik Małgorzata z Warszawy
  • Grabowska Żaneta z Warszawy
  • Hejduk Agnieszka i Leszek z Warszawy
  • Horecka Barbara z Warszawy
  • Prof. Iwiński Tadeusz z Olsztyna
  • Jabłonowski Andrzej z Olsztyna
  • Jabłońska Edyta z Olsztyna
  • Janiga Anna
  • Janowicz Łukasz z Sanoka
  • Jaksan Piotr z Niechobrza
  • JohnsonDiversey Polska Sp. z o.o. z Warszawy
  • Jońca Anna z Warszawy
  • Jóżwicki Zbigniew z Radomia
  • Jurzak Tomasz z Konstancina
  • Kancelaria Katarzyny Kwiatkowskiej z Warszawy
  • Kaczorowska Katarzyna Beata z Łodzi
  • Kaczorowska Małgorzata z Łodzi
  • Kaczoruk Aneta z Poznania
  • Kaczyńska Agnieszka z Błoni
  • Kallas Urszula z Warszawy
  • Kamińska-Kępa Danuta z Warszawy
  • Karwowska Izabela z Warszawy
  • Karwowski Przemysław z Warszawy
  • Kaszyński Stanisław z Gdyni
  • Kawa Andrzej z Częstochowy
  • Kawa Danuta z Częstochowy
  • Dr Kaszynski Zbigniew z Łodzi
  • Kędzierski Tomasz Wojciech z Warszawy
  • Klasa Izabela z Gdańska
  • Klimek Agata Anna z Warszawy
  • Kochanowska Małgorzata z Lublina
  • Kokoszka Justyna z Mielca
  • Komorek Krzysztof z Warszawy
  • Konieczna Bożena z Warszawy
  • Kosmalski Piotr z Przemyśla
  • Kośmider Krzysztof z Częstochowy
  • Kovalova Svitlana z Kołobrzegu
  • Kowalik Grzegorz z Olsztyna
  • Kowalska Kinga z Warszawy
  • Kozerska Agnieszka z Zalesia Górnego
  • Krajewska Eliza z Olsztyna
  • Kramek Alicja z Olsztyna
  • Kranzmann A. ze Szczecina
  • Krusińska Ewelina z Warszawy
  • Kruszko Dorota ze Szczecina
  • Krużyńska Katarzyna z Olsztryna
  • Krys Katarzyna z Buka
  • Kubica Bogusław z Bielska-Białej
  • Kucharska Jolanta i Andrzej z Warszawy
  • Kujawa Sławomir Adam z Warszawy
  • Kula Alicja z Wieruszowa
  • Kulasek Marcin Robert z Olsztyna
  • Kulik Ewa z Lublina
  • Kułaga Justyna z Warszawy
  • Kułaga Norbert Sylwester z Warszawy
  • Laskowska Anna ze Szczecina
  • Lewandowska Hanna z Warszawy
  • Lewicki Rafał ze Srebrnej Góry
  • Lipińska Ewa ze Szczecina
  • Lipiński Stanisław Andrzej ze Szczecina
  • Lis Robert z Warszawy
  • Lis Sławomir z Kosiny
  • Łabuzek Grzegorz z Opola
  • Ławnicki Maciej z Warszawy
  • Ławrynowicz Mariusz z Olsztyna
  • Łoniewska Agnieszka z Wrocławia
  • Łopata Michał z Olsztyna
  • Machul Iwona z Irlandii
  • Maćkowska Barbara z Władysławowi
  • Madej Marian z Warszawy
  • Majchrzyk Waldemar z Małomic
  • Malinowska Katarzyna z Dębicy
  • Małyska Renata i Marek z Kawki k/Lublina
  • Marach Katarzyna z Dobrego Miasta
  • Marfiak Maria z Krakowa
  • Marusiak Wojciech z Jarosławia
  • Masnyk Ryszard z Głogowa
  • Mazur Bożena i D. z Łomży
  • Mazur-Pączek Marlena KS.Brzóski
  • Miotk Teresa z Koszalina
  • Misztal Janina z Warszawy
  • Mlekovita Sp. z o.o. z Bielska Podlaskiego
  • Modzelewska-Kapituła Monika z Olsztyna
  • Mosińska Józefa z Warszawy
  • Muehlhan Sp. z o.o. ze Szczecina
  • Murach Katarzyna z Dobrego Miasta
  • Muśko Magdalena (oraz Aga, Basia, Beata, Edyta, Gienia, Gosia,
    Jagoda, Kasia, Krysia, Lucyna x2 i Zosia) z Bielska Podlaskiego
  • PHU NETCOM Dariusz Wojciechowski z Żar
  • Nowaczyk-Krajewska Iwona ze Środy Wlkp.
  • Nowak Henryk Kazimierz z Drogoradza
  • Nowak Iwona z Poznania
  • Nowakowska Paulina ze Skarżyska-Kamiennej
  • NZOZ Ewdent Poradnia Stomatologiczna z Łodzi
  • Oberman Agnieszka z Pruszkowa
  • Ogiba Joanna z Bydgoszczy
  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska z Sierpca
  • Olejarczyk Maria z Koszalina
  • Olszak Dariusz z Warszawy
  • Olszak Małgorzata z Komorowa
  • Osytek Joanna z Warszawy
  • Paja Wiesław z Rzeszowa
  • Prof. dr hab. Panfil-Kuncewicz Helena z Olsztyna
  • Procter & Gamble Operations Polska Sp. z o.o. z Warszawy
  • Pawlewski Jakub z Czeladzi
  • Pawliszcze Agnieszka i Oleg z Częstochowy
  • Pawłowicz Angelika z Rzeszowa
  • Peć Krzysztof ze Szczecina
  • Peć Marcin ze Szczecina
  • Pietruszka-Lazar Joanna ze Strzelec Opolskich
  • Pisuła Łukasz z Trzciany
  • Plenzler-Fedorowicz Małgorzata z Poznania
  • Pluta Paweł z Kuźnicy
  • Płazińska Monika z Krynicy
  • Podlasiński Zbigniew z Winnej
  • Podstawczyńska Urszula Marta z Łodzi
  • POLMLEK Sp. z o.o. z Warszawy
  • Porębska Aneta z Leszna
  • Porębski Grzegorz z Leszna
  • Prawdzik Alina z Warszawy
  • Prokop Natalia z Jarocina
  • PRP ZK-REM Sp. z o.o. ze Zdzieszowic
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BATN - Magdalena Mucha z Częstochowy
  • Przelaskowska Dorota Ewa z Warszawy
  • Przybylska Anna z Bydgoszczy
  • Puszczewicz Dorota z Gdyni
  • Puszek Alicja z Olsztyna
  • Pytel Paweł z Krakowa
  • Qubika - Autorska Pracownia Architektury, Magdalena Mika-Kosior z Warszawy
  • Raczkowska Agnieszka z Warszawy
  • Radzki Henryk z Warszawy
  • Rak Anetta z Warzymic
  • Rak Robert z Warzymic
  • Ramatti-Kujawski Edward z Izabelina
  • Reiwer Robert Rajmund z Krakowa
  • Rokosz Joanna z Lublina
  • Rożnowska Joanna z Kolbuszowej
  • Rudnicka Renata z Olsztyna
  • Ruszkiewicz Adam z Olsztyna
  • Dr Rybarczyk-Townsend Ewa z Łodzi
  • Rytel-Kuc Jerzy z Grodziska Maz.
  • Rytel-Kuc Justyna z Grodziska Maz.
  • Rzemińska Anita z Sanoka
  • Sarosiek Andrzej z Koszalina
  • Saternus-Hurko Justyna z Radomska
  • Serafin Bartłomiej ze Świnoujścia
  • Siecińska Agata z Żukowa
  • Sieńkowska Monika z Żyrardowa
  • Siuda-Żądło Izabela z Kalisza
  • Skuza Paweł z Wrocławia
  • Słysz Aneta z Warszawy
  • Sobczak Bogusław z Łapanowa
  • Sobótka Małgorzata z Komorowa
  • Somerfel Elżbieta i Andrzej z Koszalina
  • Sozańska-Solak Anna z Warszawy
  • Sroczyński Rafał z Warszawy
  • Stafijowska Małgorzata z Krasnegostawu
  • Staniewska Katarzyna Joanna z Olsztyna
  • Prof. dr hab. Staniewski Bogusław z Olsztyna
  • Staszewski Tadeusz z Warszawy
  • Stępień Małgorzata z Poznania
  • Strzelec Łukasz z Chorzowa
  • Sudoł Patryk z Olsztyna
  • Superior Sp. z o.o. z Olsztyna
  • Sypniewska Magdalena z Warszawy
  • Szamota Krystyna i Sylwester z Izabelina
  • Dr Szczepańska Agnieszka z Olsztyna
  • Sztorc Mirosław ze Skrzyszowa
  • Szulc Antonina z Torunia
  • Szuster Paulina ze Skarżyska-Kamiennej
  • Szymańska Jolanta z Piastowa
  • Tabaka Adam Ryszard z Koszalina
  • Dr Tarczyńska Anna z Olsztyna
  • Tebikowski Tomasz z Szczebrzeszyna
  • Telewizja Polska S.A. z Warszawy
  • TEWES-BIS z Barczewa
  • Tkaczyk Kinga i Grzegorz z Magdeburga
  • Ufniarski Sławomir z Kielc
  • Urbański Maciej ze Szczecina
  • Wahlborg Torbiorn z Warszawy
  • Walicki Michał z Rzeszowa
  • Walkowiak Joanna z Poznania
  • Wałajtys Krystyna z Warszawy
  • Wawrzyniak Janina ze Szczecinka
  • Wiechecki Rafał Sylwester ze Szczecina
  • "Wiktoria" - Firma Usługowo-Handlowa z Warszawy
  • Wilk W. "Lokum Inwestycje" z Wrocławia
  • Winiarska-Teper Olga z Krakowa
  • Wiszmański Dariusz z Koszalina
  • Wiśniewski Sławomir z Olsztyna
  • Wróblewska Małgorzata z Warszawy
  • Wróblewski Adrian ze Szczecina
  • Wybraniec Waldemar z Oświęcimia
  • Wychowaniec Magdalena ze Szczecina
  • Wywiał Izabela z Rudy Śląskiej
  • Yildiz Anna z Radomia
  • Zakrzewska Jovanka z Popowa Toruńskiego
  • Zalewska Marta z Trzebnicy
  • Zalewski Maciej z Warszawy
  • Zarniewski Wojciech z Białegostoku
  • Zastawna Ewa z Bydgoszczy
  • Zawisza Zbigniew z Tomaszowa
  • Zdanowski Andrzej z Poznania
  • Zgromadzenie Polsko-Narodowe - grupa 1684 z Nowego Jorku (Polish National Alliance St. Joseph Society, Lodge 1684, New York, USA)
  • Prof. dr hab. Ziajka Stefan z Olsztyna
  • Zimnoch Łukasz z Radzionkowa
  • Zwrotniak Robert ze Szprotawy
  • Żółkiewicz Danuta z Kożychowa
  • Dr Żulewska Justyna z Olsztyna
  • Dr Żuraw Józef z Olsztyna
  • Żuraw Maja z Olsztyna
  • Żuraw Wanda z Olsztyna
dotted line

wstecz | w górę |

footer line