poczta english
thin line
 
thin line
opplogo 1%
side line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
side line

Adres siedziby:
ul.Wędkarska 13
10-180 Olsztyn
Tel. (089) 543-30-60
Faks (089) 523-44-72

KRS 0000239583
REGON 280049756
NIP 739-350-59-69

Konto bankowe PATKUBU:
Bank PEKAO S.A. I O/Olsztyn
06124015901111001007742939
SWIFT: PKOPPLPW

Adres e-mail:
aldi@patkub.com.pl

side line
Nakarm Pajacyka - pomóż dzieciom
>> Strona główna
dotted line

Aktualności

Życzenia Świąteczne i Noworoczne
13 grudnia 2017r.
Wszystkim naszym Podopiecznym i ich rodzinom oraz Wszystkim Darczyńcom i ich bliskim, z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy serdeczne życzenia rodzinnego ciepła i spokojności, wytchnienia od bólu, wyciszenia i szczęśliwości, a także oceanu zdrowia i samych pięknych dni w Nowym Roku!
ksawery
Zarząd SPD Patkub

Wesołego Alleluja!
13 kwietnia 2017r.
Wszystkim naszym Podopiecznym i ich rodzinom, członkom Patkubu i ich rodzinom oraz wszystkim osobom wspierającym nasze działania, składamy życzenia słonecznych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych, rodzinnej atmosfery, ciepłego Dyngusa i szczodrego Zająca :-)
Zarząd SPD Patkub

Najlepsze Życzenia Świąteczne!
20 grudnia 2016r.
Wszystkim naszym Podopiecznym oraz ich Rodzicom, Opiekunom i Rodzinom, życzymy spokojnych, radosnych i pełnych zdrowia oraz spokoju Świąt Bożego Narodzenia, a także pełnego nadziei i dobrej energii Nowego Roku!
Zarząd SPD Patkub

Odszedł Adaś P...
4 października 2016r.
Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że pod koniec września zmarł Adaś P. z Olsztyna, będący od kilku lat pod naszą opieką. Bardzo prosimy o modlitwę za Adasia, a także o wsparcie modlitwą jego Rodziców w tych niezwykle bolesnych chwilach...
Zarząd SPD Patkub

Artykuły szkolne dla naszych Podopiecznych!
10 maja 2016r.
Z przyjemnością informujemy, że w dn. 28 kwietnia 2016 r. otrzymaliśmy od Państwa Kamili i Andrzeja Surmacz z Olsztyna dary w postaci licznych artykułów szkolnych z przeznaczeniem dla Podopiecznych SPD Patkub. Państwo Surmacz zgromadzili ww. artykuły podczas swojego kwietniowego ślubu, na który goście zamiast kwiatów przynieśli znaczny asortyment przyborów szkolnych. Pani Kamili i Panu Andrzejowi z całego serca dziękujemy, w imieniu własnym oraz w imieniu naszych Podopiecznych, a z racji niedawnego ślubu życzymy Młodej Parze samych słonecznych dni, życia pełnego cudownych wzruszeń i niezwykłych chwil :-)
przybory1 przybory2 przybory3
Zarząd SPD Patkub

Najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne
24 kwietnia 2016r.
aniolki Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Podopiecznym i ich Rodzicom/Opiekunom, wszystkim Darczyńcom i Sympatykom, a także wszystkim Patkubowiczom, cudownych i pełnych spokoju Świąt, przypływu wiosennej radości i nadziei oraz wesołego Śmigusa Dyngusa!
Zarząd SPD Patkub

Wesołych Świąt!
21 grudnia 2015r.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim Podopiecznym, ich Rodzicom i Opiekunom, wszystkim Darczyńcom i Patkubowiczom, życzenia ciepła i spokojności, wyciszenia i szczęśliwości, a także niezliczonych radości w Nowym Roku!
Zarząd

Najpiękniejsze życzenia Wielkanocne
02 kwietnia 2015r.
Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego składamy wszystkim dzieciom Patkubu, Rodzicom i Opiekunom, Darczyńcom i Patkubowiczom życzenia spokoju, radości, dobrej energii oraz wiosennej nadziei, smacznego Jajka i wesołego Dyngusa!
Zarząd

Radosnych Świąt!
17 grudnia 2014r.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy naszym kochanym Podopiecznym oraz ich Rodzicom i Opiekunom niezapomnianych chwil, pełnych świątecznej aury, miłości i spokoju, a także radości, wytrwałości oraz nadziei w Nowym 2015 Roku:-)
Patkubowicze

Pięknie DZIĘKUJEMY!
3 października 2014r.
W imieniu wszystkich Rodziców i Opiekunów naszych Podopiecznych składamy szczere i pełne wdzięczności PODZIĘKOWANIA wszystkim osobom, które przekazały 1% podatku za 2013 r. na pomoc dla Podopiecznych PATKUBU. Bardzo dziękujemy za okazane po raz kolejny zaufanie i stworzenie możliwości systematycznej pomocy chorym i niepełnosprawnym Dzieciom oraz ich Rodzinom. To dzięki WAM możemy wspierać kochających i pełnych poświęcenia Rodziców oraz Opiekunów w walce o lepszą przyszłość ich Dzieci:-))
Zapewniamy też, że każdy grosik z 1% jest przeznaczany wyłącznie na pomoc dla naszych Podopiecznych w leczeniu, rehabilitacji i innych działaniach niezbędnych do poprawy zdrowia, sprawności i jakości ich niełatwego życia...
Zarząd

Koncert charytatywny „Fura dla Artura”
16 września 2014r.
W najbliższą niedzielę 21 września o godz. 11 podczas Pierwszego Kołobrzeskiego Dnia Bycia Fajnym rozpocznie się zbiórka pieniędzy przeznaczonych na zakup nowego wózka dla naszego Podopiecznego - Artura S. Impreza z udziałem fajnych ludzi i fajnych kapeli odbędzie się na dziedzińcu Ratusza w Kołobrzegu. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy!!!
Zarząd

Zbiórka dla maleńkiego Alaksandra zakończona:-)
28 sierpnia 2014r.
Wszystko wskazuje na to, że na koncie CZD już została zebrana kwota potrzebna do wykonania operacji przeszczepu u Olusia Zaporoskiego. Wszystkim osobom, które firnansowo lub informacyjnie wsparły chłopczyka, składamy ogromne i piękne podziękowania:-)))))))
Zarząd

Pilna pomoc dla Olusia Z.
7 sierpnia 2014r.
W imieniu rodziców maleńkiego Olusia Z. z Ukrainy bardzo prosimy o pomoc w zebraniu pieniędzy na przeszczep wątroby. Dawcą jest tata Olusia, ale nie ma pieniędzy na pokrycie kosztów operacji (300 tys. zł). Przeszczep odbędzie się w Centrum Zdrowia Dziecka, jak tylko będą uzbierane pieniądze. Wpłat można dokonywać bezpośrednio na konto CZD:
Getin Noble Bank S.A.
03 1560 0013 2367 2381 0996 0008
Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"
Al. Dzieci Polskich 20
04-730 Warszawa
Konieczny tytuł przelewu: Leczenie Aleksandra Zaporoskiego.
Dla wpłat z zagranicy - IBAN: PL 03 1560 0013 2367 2381 0996 0008 Kod BIC (SWIFT): GBGCPLPK

Więcej informacji o Olusiu: https://www.facebook.com/AleksanderZaporoski

W tym wyścigu o życie chłopczyka liczy się każdy grosik :-)
Bardzo prosimy o przekazanie tej informacji, gdziekolwiek tylko jest to możliwe.


Bardzo dziękujemy,
Zarząd

Życzenia z okazji dnia dziecka!
1 czerwca 2014r.
Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim naszym Podopiecznym szybkiego powrotu do zdrowia, kochających serc wokół siebie i dni pełnych uśmiechów oraz dziecięcej beztroski!

Patkubowicze

Wesołego Alleluja!
15 kwietnia 2014r.
Pięknych, spokojnych i pełnych radości oraz wiosennej aury Świąt Wielkanocnych, a także ciepłego Dyngusa i pysznego Jajka!

życzy Zarząd

Mamy prawo do 1 % podatku za 2013 rok!
9 stycznia 2014r.
SPD PATKUB znajduje się na liście Organizacji Pożytku Publicznego uprawnionych do otrzymywania 1% podatku od osób fizycznych za 2013 rok (KRS 0000239583). Wszystkie osoby pragnące wesprzeć naszych Podopiecznych prosimy o przekazywanie 1% wskazując w druku PIT wyłącznie nasze Stowarzyszenie, zgodnie z zasadami opisanymi w zakładce „1% podatku dla SPD PATKUB”. Wykaz OPP uprawnionych do 1% podatku za 2013 r.
Zarząd

Starsze wiadomości

dotted line

wstecz | w górę |

footer line