poczta english
thin line
 
thin line
opplogo 1%
side line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
side line

Adres siedziby:
ul. Narcyzowa 27 (dawniej: Wędkarska 13)
11-041 Olsztyn
Tel. (089) 543-30-60
Faks (089) 523-44-72

KRS 0000239583
REGON 280049756
NIP 739-350-59-69

Konto bankowe PATKUBU:
Bank PEKAO S.A. I O/Olsztyn
06124015901111001007742939
SWIFT: PKOPPLPW

Adres e-mail:
waldekdz@bdlong.com.pl

side line
Nakarm Pajacyka - pomóż dzieciom

Aktualności

1% za 2020 r. dla naszych Podopiecznych
9 stycznia 2021r.
Mamy prawo do zbierania 1% podatku dochodowego za 2020 r., zgodnie z wykazem dostępnym na stronie Narodowego Instytutu Wolności https://www.niw.gov.pl/opp/wykaz-opp/ pod poz. nr 4602 (KRS0000239583).
W zeznaniu rocznym PIT-36(37) należy podać ww. nr KRS oraz w pozycji Cel szczegółowy wpisać "imię dziecka" lub "Cele statutowe".
Zarząd

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
23 grudnia 2020r.
Naszym kochanym Podopiecznym i ich rodzinom, a także wszystkim Patkubowiczom z rodzinami, składamy najszczersze życzenia zdrowia, świątecznej radości pomimo niemożności spotkania się z całą rodziną, a w Nowym Roku życzymy samych pomyślnych wieści, skutecznych rehabilitacji i zabiegów, a także jak najszybszego końca pandemii i powrotu do normalności :)))
Zarząd

Odszedł Artur...
10 grudnia 2020r.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 9 grudnia 2020 r. odszedł nasz kochany Artur S.

Mamie Artura, Pani Aliyi i całej rodzinie oraz bliskim Artura, składamy najszersze wyrazy współczucia i łączymy się w bólu...

Prosimy o modlitwę za Artura...

Zarząd

Zmiana adresu SPD Patkub
1 września 2020r.
Zgodnie z uchwałą z dn. 1 września br. podjętą przez Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Patkub, z dniem 1 września 2020 r. następuje zmiana adresu Stowarzyszenia z ul. Wędkarskiej 13 na ul. Narcyzową 27 w Olsztynie. Wszelką korespondencję należy kierować wyłącznie na nowy adres: ul. Narcyzowa 27, 11-041 Olsztyn.
Zarząd SPD Patkub

Nasza Michalinka przed kamerą!
10 sierpnia 2020r.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego reportażu o naszej radosnej i niezwykle dzielnej Michalince H., która może być wzorem dla wielu dorosłych osób :-)
https://dziendobry.tvn.pl/a/michalinka-niezwykla-osmiolatka-ktora-nozki-zastapila-raczkami-traktujemy-ja-jak-osobe-zdrowa
Zarząd

Życzenia z okazji Dnia Dziecka!
1 czerwca 2020r.
Naszym kochanym Podopiecznym i wszystkim Dzieciom składamy słoneczne życzenia radości, zdrowia i uśmiechów, aby w każdym dniu nie zawsze łatwego życia, w Waszych sercach zawsze gościła wieczna wiosna:-)
Zarząd i Patkubowicze

Życzenia Świąteczne!
10 kwietnia 2020r.
Spokojnych i zdrowych oraz pełnych dobrej nadziei Świąt Wielkanocnych, pogody ducha oraz daru dostrzegania i doceniania rzeczy ważnych
życzy Zarząd

Batalia o Jakuba!
3 stycznia 2020r.
Nasz Jakub M. nieustannie walczy o odzyskanie choć części sprawności i zdrowia, których brutalnie został pozbawiony. Potrzebne są środki finansowe na jego rehabilitację. Krótki felieton o Jakubie na TVP3 Szczecin: https://szczecin.tvp.pl/45967232/batalia-o-zdrowie-kuby-potrzebna-jest-pomoc
Zarząd

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
22 grudnia 2019r.
Wszystkich naszym Podopiecznym oraz ich Rodzinom, wszystkim Patkubowiczom i ich Rodzinom, składamy życzenia Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, rodzinnego ciepła, niezapomnianych wrażeń w gronie najbliższych, a także spokojnego i pełnego zdrowia, empatii oraz pozytywnej energii Nowego Roku!
Zarząd SPD Patkub

Mamy 100% kwoty na operację serduszka Sebastianka!!
6 października 2019r.
Wszystkim darczyńcom z całego serca dziękujemy za każdy grosik wpłacony na operację serduszka Basianka T.:-))))))))
Więcej informacji na stronie https://www.siepomaga.pl/sebastian-terpinski
Zarząd SPD PATKUB i Patkubowicze

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka
31 maja 2019r.
Z okazji Dnia Dziecka wszystkim naszym kochanym Podopiecznym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i sprawności, uśmiechów, a także pięknego, długiego i pełnego miłości życia
Zarząd SPD PATKUB i Patkubowicze

Potrzebna bardzo pilna pomoc dla Sebastianka!
27 maja 2019r.
Bardzo prosimy o pomoc w zgromadzeniu pieniędzy na operację dla Sebastianka Terpińskiego, który walczy o życie... Jest już milion złotych, ale wciąż brakuje 1,5 mln zł. W tym wyścigu o życie dziecka znaczenie ma każda złotówka...

Prosimy też o rozpowszechnienie tej informacji wśród swoich znajomych i w mediach społecznościowych

Szczegóły: https://www.siepomaga.pl/sebastian-terpinski

Zarząd

Życzenia Wielkanocne!
18 kwietnia 2019r.
Naszym kochanym Podopiecznym, ich rodzicom i opiekunom oraz wszystkim Patkubowiczom i sympatykom SPD Patkub, składamy życzenia pogodnych i pełnych wiosennej radości, spokoju oraz zdrowia Świąt Wielkanocnych, a także ciepłego Dyngusa :-)
Zarząd

Życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne!
18 grudnia 2018r.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim naszym Podopiecznym i ich rodzinom oraz wszystkim Darczyńcom z rodzinami, składamy najszczersze życzenia spokoju, radości, choinkowego ciepła, rodzinnej atmosfery, a także zdrowia i pomyślności w Nowym Roku!
Patkubowicze

Pomoc dla Dawidka D. z Opola!
1 sierpnia 2018r.
Prosimy o pomoc w zbieraniu funduszy na operację dla Dawidka z Opola. Uzbierano już ponad 52% potrzebnej kwoty na operację w USA, więc jest bliżej niż dalej... Każda wpłata ma znaczenie.
Więcej informacji: https://www.siepomaga.pl/dawidek
Wpłat można dokonywać bezpośrednio dla Fundacji Siepomaga lub za pośrednictwem SPD Patkub ze wskazaniem "Darowizna dla Dawidka D. z Opola".
SPD Patkub

Dzień Dziecka
1 czerwca 2018r.
W Dniu Dziecka wszystkim naszym kochanym podopiecznym życzymy zdrowia, uśmiechów, radosnych i słonecznych chwil wypełnionych miłością bliskich oraz nadzieją na piękne i szczęśliwe życie.
Zarząd SPD Patkub i Patkubowicze

Życzenia Wielkanocne
28 marca 2018r.
Życzenia radosnych, słonecznych i pełnych wiosennej energii Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka oraz ciepłego Dygusa.
Zarząd SPD Patkub

Życzenia Świąteczne i Noworoczne
13 grudnia 2017r.
Wszystkim naszym Podopiecznym i ich rodzinom oraz Wszystkim Darczyńcom i ich bliskim, z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy serdeczne życzenia rodzinnego ciepła i spokojności, wytchnienia od bólu, wyciszenia i szczęśliwości, a także oceanu zdrowia i samych pięknych dni w Nowym Roku!
ksawery
Zarząd SPD Patkub

Wesołego Alleluja!
13 kwietnia 2017r.
Wszystkim naszym Podopiecznym i ich rodzinom, członkom Patkubu i ich rodzinom oraz wszystkim osobom wspierającym nasze działania, składamy życzenia słonecznych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych, rodzinnej atmosfery, ciepłego Dyngusa i szczodrego Zająca :-)
Zarząd SPD Patkub

Najlepsze Życzenia Świąteczne!
20 grudnia 2016r.
Wszystkim naszym Podopiecznym oraz ich Rodzicom, Opiekunom i Rodzinom, życzymy spokojnych, radosnych i pełnych zdrowia oraz spokoju Świąt Bożego Narodzenia, a także pełnego nadziei i dobrej energii Nowego Roku!
Zarząd SPD Patkub

Odszedł Adaś P...
4 października 2016r.
Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że pod koniec września zmarł Adaś P. z Olsztyna, będący od kilku lat pod naszą opieką. Bardzo prosimy o modlitwę za Adasia, a także o wsparcie modlitwą jego Rodziców w tych niezwykle bolesnych chwilach...
Zarząd SPD Patkub

Artykuły szkolne dla naszych Podopiecznych!
10 maja 2016r.
Z przyjemnością informujemy, że w dn. 28 kwietnia 2016 r. otrzymaliśmy od Państwa Kamili i Andrzeja Surmacz z Olsztyna dary w postaci licznych artykułów szkolnych z przeznaczeniem dla Podopiecznych SPD Patkub. Państwo Surmacz zgromadzili ww. artykuły podczas swojego kwietniowego ślubu, na który goście zamiast kwiatów przynieśli znaczny asortyment przyborów szkolnych. Pani Kamili i Panu Andrzejowi z całego serca dziękujemy, w imieniu własnym oraz w imieniu naszych Podopiecznych, a z racji niedawnego ślubu życzymy Młodej Parze samych słonecznych dni, życia pełnego cudownych wzruszeń i niezwykłych chwil :-)
przybory1 przybory2 przybory3
Zarząd SPD Patkub

Najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne
24 kwietnia 2016r.
aniolki Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Podopiecznym i ich Rodzicom/Opiekunom, wszystkim Darczyńcom i Sympatykom, a także wszystkim Patkubowiczom, cudownych i pełnych spokoju Świąt, przypływu wiosennej radości i nadziei oraz wesołego Śmigusa Dyngusa!
Zarząd SPD Patkub

Starsze wiadomości

dotted line

wstecz | w górę |

footer line