poczta english
thin line
 
thin line
opplogo 1%
side line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
dotted line
ball
side line

Adres siedziby:
ul.Wędkarska 13
10-180 Olsztyn
Tel. (089) 543-30-60
Faks (089) 523-44-72

KRS 0000239583
REGON 280049756
NIP 739-350-59-69

Konto bankowe PATKUBU:
Bank PEKAO S.A. I O/Olsztyn
06124015901111001007742939
SWIFT: PKOPPLPW

Adres e-mail:
aldi@patkub.com.pl

side line
Nakarm Pajacyka - pomóż dzieciom
>> Strona główna
dotted line

Aktualności

Pomoc dla Dawidka D. z Opola!
1 sierpnia 2018r.
Prosimy o pomoc w zbieraniu funduszy na operację dla Dawidka z Opola. Uzbierano już ponad 52% potrzebnej kwoty na operację w USA, więc jest bliżej niż dalej... Każda wpłata ma znaczenie.
Więcej informacji: https://www.siepomaga.pl/dawidek
Wpłat można dokonywać bezpośrednio dla Fundacji Siepomaga lub za pośrednictwem SPD Patkub ze wskazaniem "Darowizna dla Dawidka D. z Opola".
SPD Patkub

Dzień Dziecka
1 czerwca 2018r.
W Dniu Dziecka wszystkim naszym kochanym podopiecznym życzymy zdrowia, uśmiechów, radosnych i słonecznych chwil wypełnionych miłością bliskich oraz nadzieją na piękne i szczęśliwe życie.
Zarząd SPD Patkub i Patkubowicze

Życzenia Wielkanocne
28 marca 2018r.
Życzenia radosnych, słonecznych i pełnych wiosennej energii Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka oraz ciepłego Dygusa.
Zarząd SPD Patkub

Życzenia Świąteczne i Noworoczne
13 grudnia 2017r.
Wszystkim naszym Podopiecznym i ich rodzinom oraz Wszystkim Darczyńcom i ich bliskim, z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy serdeczne życzenia rodzinnego ciepła i spokojności, wytchnienia od bólu, wyciszenia i szczęśliwości, a także oceanu zdrowia i samych pięknych dni w Nowym Roku!
ksawery
Zarząd SPD Patkub

Wesołego Alleluja!
13 kwietnia 2017r.
Wszystkim naszym Podopiecznym i ich rodzinom, członkom Patkubu i ich rodzinom oraz wszystkim osobom wspierającym nasze działania, składamy życzenia słonecznych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych, rodzinnej atmosfery, ciepłego Dyngusa i szczodrego Zająca :-)
Zarząd SPD Patkub

Najlepsze Życzenia Świąteczne!
20 grudnia 2016r.
Wszystkim naszym Podopiecznym oraz ich Rodzicom, Opiekunom i Rodzinom, życzymy spokojnych, radosnych i pełnych zdrowia oraz spokoju Świąt Bożego Narodzenia, a także pełnego nadziei i dobrej energii Nowego Roku!
Zarząd SPD Patkub

Odszedł Adaś P...
4 października 2016r.
Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że pod koniec września zmarł Adaś P. z Olsztyna, będący od kilku lat pod naszą opieką. Bardzo prosimy o modlitwę za Adasia, a także o wsparcie modlitwą jego Rodziców w tych niezwykle bolesnych chwilach...
Zarząd SPD Patkub

Artykuły szkolne dla naszych Podopiecznych!
10 maja 2016r.
Z przyjemnością informujemy, że w dn. 28 kwietnia 2016 r. otrzymaliśmy od Państwa Kamili i Andrzeja Surmacz z Olsztyna dary w postaci licznych artykułów szkolnych z przeznaczeniem dla Podopiecznych SPD Patkub. Państwo Surmacz zgromadzili ww. artykuły podczas swojego kwietniowego ślubu, na który goście zamiast kwiatów przynieśli znaczny asortyment przyborów szkolnych. Pani Kamili i Panu Andrzejowi z całego serca dziękujemy, w imieniu własnym oraz w imieniu naszych Podopiecznych, a z racji niedawnego ślubu życzymy Młodej Parze samych słonecznych dni, życia pełnego cudownych wzruszeń i niezwykłych chwil :-)
przybory1 przybory2 przybory3
Zarząd SPD Patkub

Najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne
24 kwietnia 2016r.
aniolki Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Podopiecznym i ich Rodzicom/Opiekunom, wszystkim Darczyńcom i Sympatykom, a także wszystkim Patkubowiczom, cudownych i pełnych spokoju Świąt, przypływu wiosennej radości i nadziei oraz wesołego Śmigusa Dyngusa!
Zarząd SPD Patkub

Starsze wiadomości

dotted line

wstecz | w górę |

footer line